• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Sztuka Sushi: Tworzenie Delikatnych Działek

Różne gry strategiczne praktycznie od zawsze cieszą się sporą popularnością wśród miłośników ogólnie pojętej komputerowej rozrywki, ale raczej trudno byłoby się temu dziwić. Przecież tytuły takie dają nam niezwykle atrakcyjną możliwość zbudowania chociażby własnej firmy praktycznie od zera; bardzo często może to być dość trudne, bowiem każdy gracz musi troszczyć się w nich o sporo rozmaitych rzeczy, tak samo jak i w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek realnej działalności. Obecnie fantastyczną propozycją mogą przede wszystkim być gry strategiczne na przeglądarki, bowiem w ich przypadku otrzymujemy ponadto możliwość konkurowania z innymi graczami, często pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do zdecydowanie najciekawszych tytułów tego typu z pewnością zalicza się aktualnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle związany jest z tematyką kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie tutaj silnej oraz dochodowej firmy specjalizującej się w tej właśnie dziedzinie, co oczywiście nie jest łatwe. Trzeba tutaj bez przerwy troszczyć się chociażby o jak najwyższy poziom należących do nas lokomotyw i wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest niesamowicie wręcz rozbudowana, zatem spędzając z nią swój czas będziemy mogli poczuć się właściwie jak podczas budowania rzeczywistej firmy. Co więcej, spotkamy się tu z wieloma graczami z całego świata, z którymi możemy oczywiście rywalizować.
Gra Rail Nation powstała specjalnie dla każdego miłośnika kolei, która rzeczywiście jest niesamowicie wręcz interesującym tematem. Równocześnie jednak bardzo dobrze będzie się z nią bawił właściwie każdy, kto po prostu lubi dobre gry strategiczne, zatem zdecydowanie warto nieco bliżej się z nią zapoznać!

1. Sprawdź to

2. Zobacz więcej

3. Zobacz więcej

4. Znajdź więcej

Rękodzieło: Tworzenie Ozdób i Prezentów

Categories: Hobby

Comments are closed.